| Sk8kOsMyN a întrebat:

Spuneti'mi si mie pls niste lucruri despre care sa vb cu uby la scoala. A zis ca se simte neglijata.Nu vreau nici lucruri d genu "pup'o ia-o in brate". Nu vrem sa fim prea "demascati". Mz \m/

Răspuns Câştigător
| crooxel a răspuns:

Pai pentru inceput ai putea sa o chemi la tine sa va uitati la un film(de preferat o comedie~ce zici de grownups sau norbit?)
-la scoala sa o chemi afara in fiecare pauza si sa va gasiti un loc mai retras numai al vostru
-intr-o pauza ai putea vorbi cu ea despre filmul vazut cu o zi in urma
-nu ar fi exclus ca in unele pauze sa va mai tineti de mana sau sa o ti in brate(cel mai tare ar fi in timp ce ascultati muzica la acelasi mp3-asta e chiar tare si cred ca o sa-i placa)
-daca vezi ca intr-adevar nu pra aveti ce vorbi povesteste-i intamplari din viata ta si poaet asa o sa-ti povesteasca si ea din a ei
-mda...pai cred ca in primul rand prietena ta ar trebui sa-ti fie cea mai buna prietena si sa poti vorbi cu ea orice.cum ar fi sa-i zici tot ce ti se intampla (nu conteaza daca sunt bune sau rele)
-daca te dai cu sk8'ul incearca sa o inveti si pe ea
pai sper ca te-am ajutat!
ce zici de o fundita?smug

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Trimite-i mesaje.Chiar daca sunteti in acceasi clasa, e mai interesantlaughing
Hai acum ca de mana poti s-o iei.Sau va duceti si voi intr-un coltisor mai retrashee hee
Iesiti in curte, sunt atatea chestiitongue

| Byutza_8714 a răspuns:

Ati putea sa vb despre voi dar mai discret sau despre ce ati vrea sa faceti dupa scoala dar sa ai griga sa nu va auda colegii Bafta

| lav_5349 a răspuns:

Pai.cum e "uby" tha daca nu o pupi si nu o strangi in brate.[cu toate ca o relatie nu sebazeaza numai pe asta]dar poate ea asteapta si lucruri de genu asta! na.nu stiu faci cum vrei dar.incerca si lucrurile de care te cam feresti![si daca tot va ascundeti...gasiti`va un loc numai al vostru in care sa fiti singuri]ai grija de tine si de ea!

| Sk8kOsMyN explică:

Raluka.asa o cheama p ubyhee hee

| Raluuuu a răspuns:

Pai in primul rand ati putea vorbi despre Scoala, filme...chestii comune