| Pikachuuuu a întrebat:

Hi tuturor. ei bine o mica problema cu care majoritatea ne confruntam uneori. imi place de un baiat care e cu mine in scoala imi place de el cel putin asta cred, si sincera sa fiu cred ca si lui ii place de mine pentru ca mereu cand trec pe langa el se uita la mine si chestii de genu' si in plus cand e cu prietenii lui se uita si ei oarecum ciudat. asta ar putea insemna ca ma place? nu am avut ocazia sa ne cunoastem la sensul propriu mai mult doar asa din ce ziceau prieteni comuni si in plus prietena mea care il cunoaste de mult timp a inceput sa bata apropouri gen "voi doi","uita. te mai bine la el ". si e un pic mai timid in cazul asta eu ce ar trebui sa fac adica sunt genul care asteapta ca baiatul sa vina da am curajul sa fac asta dar fara sa ma fac de ras ok mss anticipat orice raspuns ati da :*:*:*

Răspuns Câştigător
| яоxs a răspuns:

Bună. Probabil că te simpatizeaza. Fă rost de id-ul lui şi mai vorbiţi pe mess. Succes happy.