| soseno a întrebat:

Cum pot sa-l fac pe baiatul care se uita mereu la mine si-mi zambeste sa-mi spuna ca ma place? Eu i-am zis, dar el e timid si a zis ca e ocupat cu scoala acum. Dar eu il vad mereu cum se intoarce la banca mea si ma priveste, iar prietenii lui mai bat si apropouri.

4 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

Mai asteapta si dupa zii din nou, sunt sigur ca va acceptawinkingFUNDA plz!

| KamaSutra a răspuns:

Du-te la el si intreaba-l direct.
Spune-i ca daca ii place de tine trebuie sa recunoasca.Dar de unde stii tu ca ii plac de tine? Ei bine in fine, spune-i ca cel mai bine ar fi sa recunoasa si sa nu mai faca chestii de genu ala (pentru ca pe unele fete le cam enerveaza, asa cum ma enerveaza si pe mine la un baiat care face acelasi lucru).
Iti urez mult succes!

| KamaSutra a răspuns:

Funda,plz puppy dog eyes

| KamaSutra a răspuns:

Te rog, te rog, te rog!puppy dog eyes