| anonim_4396 a întrebat:

Azi-noapte am avut un vis foarte ciudat. A fost cu băiatul de care imi place, stătea cu colega lui de banca si voia sa o pupe si sa zică că sunt împreună, iar toti se uitau la ei, iar eu cand am văzut că el chiar o sărută m-am intors supărată, si nu m-am mai uitat la ei. Atunci el a încetat si m-a observat si s-a certat cu fata cu care s-a pupat si voia sa o bată si se uita mereu la mine. Ce ar putea însemna acest vis?

Răspuns Câştigător
| Señor1ta a răspuns:

Visele sunt pur și simplu imagini, trăiri, sentimente pe care le avem noi în timpul zilei. În timpul nopții aceste lucruri ies din subconștient și formează un vis.
Noi încercăm să le dăm un înțeles, din acest motiv sunt și o mulțime de simbouri pentru un vis. dar sunt doar vise.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Nu prea o placi pe fata aia