| anonim_4396 a întrebat:

Hii! Deci nu stiu ce sa mai facsadBaiatul pe care eu il plac e schimbat totalcrying. Deci inainte sa incepem scoala il placeam foarte tare pe atunci el era foarte indiferent cu mine, dar pe parcurs a inceput sa se dea la mine.Deci intr-o zi eram pe la scoala si in toate pauzele stateam cu el pe hol iar in clasa se tot uita la mine si imi tragea cu ochiul.Eu nu-l bagam in seama chiar deloc si dupa ce am iesit de la scoala am mers in parc cu toti colegi.Totul a fost okk pana ce ia rugat pe colegi sa ne lase putin singuri.In acel moment si-a gasit greu cuvintele dar pana la urma mi-a cerut sa fim impreunahappydar nu stiu ce mi-a venit mie sa-i spun ca nu. Oarecum asa a fost discutia:Elbig grina de ce nu vrei? Eutongueentru ca nu vreau El:Trebuie sa ai vreun motiv Eu:Okk uite nu vreau pentru ca nu esti genu meu Elbig grina de ce? Zi de ce? Eutongueentru ca nu stiu nu ma atragi intr-un fel sau altul. In acel moment cand i-am spus ca NU i-au venit lacrimile in ochi si m-a impins la o parte si a plecat. M-a durut foarte tare cand i-am spus NU dar chiar nu stiu de ce i-am spus asta[...]Dupa vreo ora am plecat si eu acasa si cand am ajuns in spatele blocului era el cu o gasca de drogati si cu pachetu de tigari in mana iar cand m-a vazut a venit rapid la mine si a inceput sa ma sarute cu vulgaritate, iar eu de nervoasa ce am fost i-am tras o palma si am urcat in bloc.Deci cred ca era beat pentru ca mirosea foarte tare a tuica.La scoala astazi nu a avut deloc chef de ore si le spunea profesorilor ca nu se simte bine deloc.Intr-o pauza cand am mers pana la baie ne-am intalnit intamplator se uita cu niste ochi mari la mine, iar dintr-o data a inceput sa ma sarute si a fugit repede in clasa. Dupa ce m-a sarutat in baie, la ore nu se mai simtea deloc rau si era foarte glumet si activ si intruna se uita la mine. Voi ce credeti ma mai place sau isi bate joc de mine? fundita "DULCE" pupici:*

6 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Il placi si l`ai refuzat un cel mai urat mod posibil? esti masochista sau ce? nu iti dai seama ca l`ai ranit? sa nu te stepti la reactii prea frumoase din partea luistraight face cati 12`13 ani ai?straight face

| MyYLife a răspuns (pentru BlancaFantasma):

Eu nu ti-am cerut sa ma jignesti.happyokk? si spre urmare am 15 ani daca tot ai intrebathappy

| BlancaFantasma a răspuns (pentru MyYLife):

laughingnu te-am jignit.dar sincer a fost urat de tot ce ai facut.cum sa-i spui ca nu, stiind ca el te place si tu pe el?

| MyYLife a răspuns (pentru BlancaFantasma):

laughingpai asta-i faza ca nu stiu ce a fost in capul meu sa-i spun ca nuhappy

| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu siguranta, din relatarea ta reiese ca iti doresti sa fii cucerita prin indiferenta celuilalt, atunci era bine cand se comporta asa.Din momentul in care a apelat la abordarea mai directa si la obiect si poate putin vulgara, nu ti-a mai placut si de aia probabil i-ai zis NU. A fi cu o persoana presupune si sentimente, ori din ce spui tu acele sarutari furate pe unde te prindea, ma face sa cred ca altceva dorea de tine. Mai lasa-l cateva saptamani, daca il vei vede cu alta cu siguranta nu a avut ganduri bune cu tine. Si mare atentie la anturajul lui si la viciile pe care le are, daca le accepti mai da-i o sansa, daca nu, nu se merita sa mai incerci cu el.Succes!

| danifx2 a răspuns:

Aide ma a zis NU
smiorcaitul ala a plecat si acu e obsedat de ea
un drogat alcolic
ce sa-i faci? vrea indiferenta (complet anormal)