| LucusaGabriElla a întrebat:

Hii,TPU! Am o intrebare sa va spun. Eu iubesc un baiat si el ma iubeste enorm! love struck. Ne-am spus de 1.000 de ori "Te iubesc". Acum vreau sa ii spun un "Te iubesc " dar sa ramana impresionat. Cel cu cele mai multe ideii, primeste fundita@! :*:X

Răspuns Câştigător
| ƒαηтαααα a răspuns:

-o plimbare romantica
-un cadou
-daca ai cont pe youtube poti sa'i faci un videoclip cu niste poze de ale lui si de ale tale sau daca aveti poze impreuna facute sa le pui si sa faci ca o mica poveste intelegi ce vreau sa zicblushing
-un tort in forma de inima care sa scrie pe el te iubesc
nu mai stiu... iubirea nu se arata prin cadouri sau chestii de genu asta iubirea se simte si inima pe care o ai ar trebui sa se imparta cu iubitu tau stii aia? ai o inima care la doi se impartehappy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL! Ai numărat tu de câte ori ți-a spus "te iubesc", și a ieșit numărul 1000?
E clar că nu aveai ce face.

| LucusaGabriElla explică (pentru anonim_4396):

Nu am numarat... Dar spun aproximativ tongue happy

| jijitzu23 a răspuns:

Un cadou e ok dar se poate mai bine... incearca sa-l surprinzi cu ceva nou pentru el (gen primul sarut dar cred ca ati trecut peste asta) pentru ca asa de fiecare data cand o sa se gandeasca la acel lucru o sa-si aminteasca ca prima data a fost cu tine happy Mult noroc si sper sa fiti fericiti

| MILPRO a răspuns:

Tragei-o

| AlexBita113 a răspuns:

Cel mai frumos "Te iubesc" se spune fara cuvinte.winking Pune-ti imaginatia la treaba! Bafta!

| love08 a răspuns:

Iubirea nu se spune si nu se arata prin mici cadouri, iubirea se simte si se demonstreaza prin anumite fapte. Daca vrei sa il surprinzi trebuie sa il surprinzi cu ceva original!happy