| alexutza7za a întrebat:

Salll TPU! am o noua intrebare la care imi trebuie un sfat.in prezent sunt cu un baiat pe care il iubesc enorm de mult si pentru care as face orice.si el imi spune ca ma iubeste dar vreau sa imi dovedeasca.cum credeti ca as putea sa il pun sa imi dovedeasca? mai exact cam ce ar trebui sa faca? vreau sa vad daca el chiar ma iubeste cu adevarat sau doar zice asa..de ochii mei.cel mai bun raspuns primeste funda! va pup

3 răspunsuri:
| oliviaa29 a răspuns:

Poti sa il pui la incercare; poti sa iti aduci prietena si sa-i lasi singuri putin timp. roaga-ti prietena sa il intrebe chestii pe care ai vrea sa le stii si la final sa il intrebe daca ar vrea sa fie cu ea.

| alexutza7za explică (pentru oliviaa29):

Am incercat dar nu a cazut in plasa...e smecher stia ca ia o sa imi zica..nustiu ce sa mai fac..am incercat si sa pun o fata sa il sune si sa vada daca are gagica dar nici asa nu a mers ..adica i-a zis ca o mai suna si cred ca s-a prins dar asta a fost demult acum vreau iar sa il incerc pentru ca atunci s-a dovedit ca m-a inselat dar l-am iertat si acum zice ca ma iubeste mai mult ca niciodata ca si-a dat seama ca si eu il iubesc deci prin urmare vreau sa imi dovedeasca

| oliviaa29 a răspuns:

Hmm... pai ai putea sa "te certi" cu prietena ta si apoi ea sa se duca la prietenul tau sa-i zica cat de (nu stiu,ce cuvinte preferi tu) esti. El, daca te-ar iubi cu siguranta ar lasa-o in pace si ar veni la tine sau ar ramane cu prietena ta. Pe de alta parte, daca are muuulti prieteni poti sa-l rogi sa ii cheme in oras si vii si tu. Daca si-ar dori sa-ti demonstreze ca te iubeste ar sta numai cu tine si ti-ar acorda atentie maxima, iar daca sta mai mult cu prietenii lui, poti sa-i zici ca deja ti-a demonstrat...