| roxx_5565 a întrebat:

Hiiii:d
am mai pus intrebari pe TPU...sadE vorba de fostul prieten
Au fost n certuri dar n+1 impacari`crying
SI ultima oara i-a spus prietenei meleee ca tine la mine
darr ii e teama sa nu mai sufere
Si asa ca sia cautat o alta fata >8-
Cand am auzittt am bufnit in planss
II vad poza d la av cu eaaa
Mi-a spus un prieten de`al lui, ca nu stie nici el de ce sta cu ea, pentru ca nu s`au sarutat >8-
Azi m-am simtittt incredibil de bine ca ma privit
Mai vreau sa traiesc momente dasteaa` >8-
crying((((
Se uita la mine
Ei stau aman2 dar nu singuri, ci cu alti prieteni
AZi intram in scoala si cineva a strigat dp mine, m-am uitat in spate si o fata mia sp ca el a strigat dar nu prea cred >8-
Si acum mia sp o colega buna ca sia facut alt id
pe fata aia o cheama la fel ca pe minee
si
are la id numarul zilei mele de nastere, e o coincidenta, nu cred ca a pus el nr cu precizie la ziua mea de nastere >8-

Ma priveste de cateva zile asaa... dar dc inca tine poza cu aiiiaaaa`!?
Si o prietena buna imi spune sa il bg in lista
Dar de ce?
Dc sa il bag
sa ma simt extrem de prost ca poate nu o sa vrea sa vb cu mine, o sa ma ignore >8-
Ce sa fac?
Credeti ca ma mai iubeste, sau macar sa tina la mineecrying
Eu cred ca tin la el?!
ce sa fac, cum sa ii zic?

Si mai am o intrebare:

Azi la scoala, m-am simtit rau:-&
MI-era rau
durere incredibila de cap
si cu ochiul drept nu vedeam, vedeam negru asa, apoi mi-a revenit chestia ai al ochi
Dar durerea de cap nu
Am luat un coldrex max grip pentru ca a fost singura pastila
Dar durerea nua trecut
am ajuns acasa si am luat un algoremin
si a trecut putin
dar cand fac o miscare mai brusca, si tusesc ma doareeee tare

P. S -am de cateva zile bune dureri de cap:d

funda!

Răspuns Câştigător
| Sweetyx a răspuns:

Pai. daca nu s`au sarutat. inseamna ca nu sunt chiar impreuna. e doar asa de vazul lumii. o intrebare am. cati ani are?happy. poate e prea mic si nu stie ce e aia sa pretuiesti o fata.straight face Incearca sa aflii cat mai multe. ce se intampla cu ei. el inca te mai place. poate nu te iubeste dar sigur il mai atragi crede`ma am trecut prin asta. e posibil sa se combinat cu aceea fata doar sa te faca geloasa sau sa vada cum reactionezi. tu mai vrei sa te mai impaci cu el? cat timp ati fost impreuna? daca imi raspunzi la aceste intrebari voi incerca sa te ajut. :* te pup si ai grija ce faci straight face nici sa nu pari disperata straight face Ai grija de tine :* Ppaa >big grin

4 răspunsuri:
| Addddda a răspuns:

Heii :* da sa stii ca s`ar putea sa mai tina la tine si in procente ar fi un 80 % da ca sa fii si tu sigura eu asi spune sa incerci sa vb cu el din mom ce ati fost impreuna si il cunosti cat de cat poate vrea doar sa te faca geloasa cu tipa dl avatar oh go on si tu cam cazi in plasa. asa se intampla mereu straight face si mie oh go on in fine. cu durerea de cap :-s nu prea stiu ce sa spun mai bine ai merge la un medic :* cel de familie. si o sa-ti dea el sigur ceva medicamente care te`ar putea ajuta multhee hee

| roxx_5565 explică:

Vr sa ma impaq cu ellllll!sad

si am fost 1 an si putin:d

| Dσℓℓу a răspuns:

Sunt sigura ca te ubeste mult.,,. si ca tot ce face si chestia cu idu e pentru ca te iubeste...se foloseste ca pe ea o cheama la fel si na.happy cred ca toti cred ca se refera la noua pr dar el in sfuelt se refera la tine. daca as fii in loku tau l-as lasa pe el sa se intoarca la minesmug. asa trebuie.sa nul bagi in seama poate doar "salut, cf" nimic mai mult.va crede ca esti fraiera si tii la el si poate isi bate joc( asa fakunii) lasa-l asa 1 saptamana, 2 si se va intoarce 100% la tinehappy

| AlexAlex16 a răspuns:

Unii ar spune ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el dar cand iti place de o fata nu o eviti sau iti faci alta prietena ( parera mea ). dar ti mult la el asa ca baga-l in lista si vb cu el, daca te ignora s-a terminat cu el.
iar la a doua intrebare tea-si recomanda sa te duci la doctorul de familie