| Mokaxoxo a întrebat:

A trecut deja un an de cand m-am logat pe TPU...Sunt foarte fericita ca m-ati acceptat.Cu certuri, cu impacari...dar am ajuns pana aici.Multumesc!
Intrebare:Cum ma considerati pe mine?

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu prea am chef să te copleșesc cu, chestiile alea pe care voi le numiți complimente.

| Furculingură a răspuns:

Hmm, şi cel care te complimentează cel mai mult primeşte fundă?

| suităr a răspuns:

Nutella smug

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru suităr):

Enervantă,puerilă,neinteresantă.

| Speed99 a răspuns:

Fiindca PresedintaSweetLand mi-a furat raspunsul, il voi reformula :
Imi place de Ayako. :3

| Crucified a răspuns:

Urâtă.

| Ayako a răspuns:

Drăguţă.

| Neverwas a răspuns:

Un mic jeleu gumat!

| αɴι28 a răspuns:

Si eu sunt de mutl timp pe categoria asta, da' pe alt cont, si nu am facut asa mare caz da ma rog..Happy Briday.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pup, pa pa! de Maurice Jacques Yolo.

| Foxyyyy a răspuns:

Imi esti indiferenta.

Răspuns utilizator avertizat
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Vrei doar sa primesti atentie.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Pe tine te consider un bun prieten virtual, ne-am ciondanit vreodata?

| Crâstoşelul a răspuns:

Şterge contul şi ieşi acasă.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Tu cine esti?

| Dippa a răspuns:

Nu știu, nu am vorbit niciodată cu tine.

| Crime a răspuns:

Dunno, nici nu te cunosc.Plus ca eu sunt din 2011 de pe aici.da nu pe contul asta.