| anonim_4396 a întrebat:

Hla TPU! am 22 d ani si o relatzie d 3 luni.nu stiu c naiba am, dar intotdeauna imi insel iubitzii indiferent daca mi indiferent, daca tzin la el sau chiar il iubesc.tzin sa precizez ca nu-i insel neaparat facand sex.cand am inceput sa ies cu actualul aveam o relatzie d 8 luni, normal nu am renuntat la celalalt, am mai continuat vreo 2 saptamani cu el. faza rea ca aseara am iesit la un suc cu uby, acolo ne-am intalnit mai multi printre care si prietena mea cea mai buna si fratele ei.in seara d craciun dupa c a plecat uby acasa eu m-am sarutat d mai multe ori cu fratele prietenei mele. j aseara fratele prietenei mele s-a scapat ca are p tel poze compromitatoare cu mine. uby meu nu era atent la discutzie pentru ca vorbea cu prietenul lui, dar un altul da a auzit tot.azi cand am vb la tel nu stiu sigur dar l-am simtzit ciudat adica inainte nu s indoiea d nimic c ii sp dar atunci da.adica mi-e dor d tine. el-sigur? ma intreb oare ii imaginatzia mea pentru ca ma simt vinovata sau chiar stie ceva? il ador, chiar am inceput sa tzin la el, nu vreau sa-l pierd. el stie cum eram inainte, i-am sp tot. faza ca in ultimul timp am cam dat-o in bara cu cateva prostioare si el stie asta.nu vreau sa-l pierd, chiar il ador! dar nici nu mai vreau sa-l insel! cred ca nu merit sa platesc pentru o greseala facuta acu 2 luni. voi c sp?
nu-mi mai sp ca sunt o c... a, daca v-am sris e pentru ca imi pare rau d c am facut si nu vreau sa-mi pierd prietenul. vreau sfaturi d la voi nu jigniri. j daca nu ma exprim bine ii pentru ca din copilarie eu sunt in spania.nu stiti cat ma coasta sa traduc din spaniola in romaneste!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg de ce o jigniti asa. fata va cerut sfaturi nu jigniri...voi barbati nu inselati voi va bateti joc de noi.lasa fata ca gasesti altul...ca doar nu-i nici primul nici ultimul.dar daca tii cu adevarat la el si va impacati sa nu mai gresesti sa stai la casuta ta pa te pup

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce casualitate eu acum sunt in spania si toate fuflenditele se dau la stromeleag pe aici, se vede ca si u esti asa sa stii ca daca iti pierzi iubitul meriti pentru toate prostiile facute de tine asa ca pregateste-te nu vei scapa deloc dumnezeu se va ocupa si de tine candva.

| IloveME a răspuns:

Dc sa-l pierd? mi-am dat seama ca am gresit si vreau sa fiu a lui, doar a lui.am 3luni si ceva cu el si ink nu am facut sex/dragoste! daca eram o fufa as fi asteptat atat? nu cred.mi-am dat seama ca gresesc comportandu-ma asa si nu vreau sa-l pierd mai ales ca multe fete is in cap dupa el.cred ca oricine merita o a doua sansa.j el era bagat intr-o relatzie d un an jumate si el a mai iesit cu fata o luna nu ca mine 2 saptamani. aveam sa aflu ma tz!

| Leon a răspuns:

Sono corioso chi ti-a trados in romana e comues ai platit... In euro sau cu un... 'pupic' mic. Disperato!laughing)

| Phutui a răspuns:

Lol, daca nu ti-ai gasit unu discret si care sa accepte sa fie a doua varianta.happy macar cand inseli fa=o cu cap, ca tu sa iesi in castigwinking call melaughing

| Anakatsu a răspuns:

Esti o mare tarfa :X:X

| GoldenBrau a răspuns:

Ce bine ar fi sa-l pierzi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-i tare.Inseamna ca nu ai gasit unul cu care sa te potrivesti sexual.Vezi ca e pe aproape.

| alle_9589 a răspuns:

Sunteti tare nesimtitioh go on

Nu vrea jicniri sh voi asta ati facutraised eyebrows

Da nu va este un pic de rusinestraight face?

Fato spune-i ca ai gresit si nu o sa se mai intamplelove struck

@Anakatsu poate te faultezwinking