| anonim_4396 a întrebat:

Hmmmmthinking imi zice si mie cineva cum dezvirginezi o fata? >:" vreau raspunsuri serioase nu la misto big grin

Răspuns Câştigător
| Zal3e a răspuns:

Poi cand faci sex 1 oara atunci te dezvirginezi!;] ddar ai grija sa te protejezi tonguehappy

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Trebuie sa fi tandru so duci in al 9 lea cerlove struck sa o legi de pat ahhlove struck eu ador sa fiu legata de patlove struck

| Roxana121 a răspuns:

Nustiue ce esti baiat sau fatatonguetonguetongue una ce stiu este ca ai vreo 15 ani de dai asemenea de intrebari. Faci sex si te dezvirginezi logic nu?tonguetonguetongue

| LoL2000 a răspuns:

Haideti mah fratilor laughing nu nu am 13 ani am mai mult da nu am spus ca vreau sa ma dezvirginez rolling eyes si am pus intrebarea asta ca voriam doar sa stiu hooo sariti asa laughing

| Roxana121 a răspuns (pentru LoL2000):

Asa am zis si eu ca ai 15 ani. Intreaba de unde apar copii?tonguetonguetongue

| LoL2000 a răspuns (pentru Roxana121):

Bai frate mai lasati-ma gata dao draq de intrebare ma pis pe ea rolling eyes daca faceti atat haz chatterbox

| Tzuna a răspuns:

Iei o lebenita o manaci si te pui sa dormi. Doar nu crezi ca ai tu sanse sa fi cu o fata laughing))) P.S. De azi la laba copile

| Harumiiii a răspuns:

Oare? Ii suflii in vagin si vezi ce se intampla. daca nu incerci altceva. laughing

| Timofte_Andrey_1996 a răspuns:

Deci la ce intrebare ai pus ai cel mult 13 ani si nici paia cred laughing la ce iti trebuie tie dezvirginat la varsta asta?