| Ry0010 a întrebat:

Din punctul vostru de vedere la ce varsta ar trebui sa te dezvirginezi? Raspunsuri serioase. Funda

Răspuns Câştigător
| SpyGMRomanulPuternic a răspuns:

Cum au spus si ceilalti inaintea mea, cam cand vrei, cand esti pregatit(a), cand stii ca nu ai putea intra in probleme etc. Varsta cea mai sigura este de 18+ happy dupa parerea mea pentru ca esti major(a).

7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Dupa ce te casatoresti

| Emilian65 a răspuns:

Cand te simti copt la minte.

| Nemessys a răspuns:

Dupa parerea mea, cea mai buna varsta pentru asta e intre 20sau 21 si 30 de ani MAXIM! Asta pentru dezvirginare... Alte partide poti sa le faci si mult timp dupa 30 de ani happy

| Felys a răspuns:

Dupa majorat, sub nici o forma inainte

| CatalinVictor1985 a răspuns:

18 ani cel mai bine

| Durassica22 a răspuns:

Cand te simti pregatit

| Ciceu_Luca_1996 a răspuns:

Absolut cand vrei