| anonim_4396 a întrebat:

Suna ciudat numele Nero la o cățea? Nu fac mișto, vreau răspunsuri serioase

10 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nero se potriveste pentru un mascul, nu femela. Vrei sa iti faci cateaua transexual laughing?

| RAY a răspuns:

Nero este un nume cu o istorie in spatele lui https://ro.wikipedia.org/wiki/Nero nu suna deloc ciudat din contra este chiar frumos

| Andreidjsjc a răspuns (pentru RAY):

Dar este fata...

| RAY a răspuns (pentru Andreidjsjc):

Bella

# Elsa

# Stella

# Lucy

# Daisy

# Molly

# Poppy

# Aurora

# Maggie

# Sadie

https://diez.md/......-populare/

| anonim_4396 explică (pentru Andreidjsjc):

Spune-i Nera.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am un câine pe nume Nero,
Pe care-l țin numai cu Dero.
E minunat, căci el trebuie să recunoască numele lui când îl chemi, asta este esențial.

| johnnny123 a răspuns:

Tu ce zici, suna ciudat numele "Vasile" pentru o fata?

Pentru ca si Nero este tot nume masculin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am avut un caine pe nume Nero, dar era mascul. De ce nu o numesti Nera?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Mai bine ii spui Jessie.

| DenisStieJuca a răspuns:

Nu. Poți cauta nume de cățeluș pe site-urile după net! Găsești acolo tot alfabetul!
Dacă vrei sa fie un nume inspirat de tine, atunci poți sa pui nume precum,, pată, ronță, buclucaș...''