| Laaviniaa a întrebat:

Http://www.facebook.com/....../photo.php
Ce parere aveti? Puteti sa timiteti si cerere de prietenie daca vrei sa ne inprietenim?

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Aahahhaha ce buna glumarolling on the floor). Poze luate de pe net, salut.

| Tynnna a răspuns:

Ha haa! Iti pui poze cu actrita din Pretty Litlle Liars si te astepti sa credem ca esti tu? Crezi ca nu se mai uita nimeni la serial? laughing laughing lool ce patetic laughing

| alinutzu_6299 a răspuns:

Daca tu esti aia din poze... am o parerea fooarte buna despre tinelaughing

| Huligans a răspuns:

Trimite-mi tu te rog la : Vlad Ultras