| RAY a întrebat:

Http://www.feminis.ro/......39391.html
Bergner explica: "Rezultatele arata ca femeile sunt excitate de tot felul de imagin. Femeile heterosexuale sunt excitate de femei goale facand miscare; lesbienele sunt excitate privind pornografie cu barbati gay; imaginea unor maimute facand sex este un factor excitant."

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Dumnezeu sa le ierte! big grin

| SkyPilot a răspuns:

Am vazut si alte studii din perspective diferite care ajungeau la aceeasi concluzie. Era un studio anatomic a carui concluzie era ca nici femeile nici barbatii nu sunt facuti sa fie monogami.
Nu am vazut insa nimic despre felul in care as putea aplica in practica aceste marete concluzii.

| Seba2013 a răspuns:

Neuronii oglinda, sunt cauza.
Acestia tin de imitatie si empatie.

Iti recomand carte NEURONII OGLINDA, de Marco Iacoboni.