| Copil.rouz.:x a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......-funditsa/ Sper ca aici v-oi primi mai multe raspunsuri.:d

4 răspunsuri:
| mihai_2762 a răspuns:

Buna!

Daca nu iti raspunde nimeni nu e logic ca nu stie nimeni de pe scest site sa iti raspunda la intrebare. Cel mai bine cauta pe google despre menstruatie si vei gasi mai multe acolo.

Bafta!

| StropiDeDor a răspuns:

Daca depui efort fizic si esti in zilelein care astepti menstruatia, iti va veni mai repede sigur!

| ank a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre exercitii.in schimb daca vrei sa ti vina mai repede si nu ai alta soltuie bea ceva alcool si a 2 a zi iti vine sigur! iti spun din experienta

| Copil.rouz.:x explică:

Am cautat dar nu am gasit vreun site care sa ma lamureasca.happy