| Copil.rouz.:x a întrebat:

Este adevarat ca exercitiile grabesc ciclul?

Sunt curioasa thinking

Dau funditakiss

1 răspuns:
| šρяίηģ a răspuns:

Mie mi s-a intamplat, dar nu stiu daca chiar acest lucru este cauza.
Deci, am facut aerobic vreo 1 ora si jumatate desi stiam ca imi va veni menstruatia (cred ca mai erau cam 2-3 zile) si a doua zi mi-a venit. Am mai incercat acest lucru cand aveam mai o saptamana pana sa plec la mare ca sa nu fiu pe stop si sa nu pot intra in apa.
Sper ca nu te-am plictisit cu raspunsul meu. Pentru mine a functionat.
Mith verified! laughing