| AndaluziaM a întrebat:

Hy all stateam si ma gandeam si mi-am pus aceasta intrebare sa zicem-ca un baiat asa mai smecheras de felul lui ii place de o fata draguta cuminte ii spune ca o iubeste dupa cateva zile petrecute prin parc scoala in fine, de asemenea ea i spune ma rog petrec timp impreuna ia-l el incepe sa vorbeasca vulgar( in sensul rau) in preajma ei ( stiti la ce ma refer glume proaste, injura etc.) i place de ea dar nu prea se omoara cu buna purtare cum ar trebui sa procedeze fata cu el? a da si alta intrebare, sper sa nu va plictisit voi baieti va ganditi la fata care o place-ti inainte sa va culcati va ganditi la ea sau doar asa o pacaliti ca va place de ea? eh ma rog am cam lungit-o astept raspunsurile voastre cel mai bun raspuns fundita primeste!

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In primul rand, nu poti spune ca "iubesti" pe cineva dupa cateva zile sau saptamani. Poate doar incepi sa tii la persoana respectiva, dar de iubit nu cred ca se pune problema. Apoi, mi se pare absurd ca o fata sa accepte sa mai stea in preajma unei persoane de genul asta, indiferent de sentimentele pe care le-ar avea fata de el. Mi se pare umilitor si fara sens.

| lpavel a răspuns:

Toata lumea are sentimente numai ca unii/le le ignora altii/le nu!
Acum, majoritatea baietilor ignora sentimentele, si se combina doar pentru sex! Se pare ca asa e si in cazul tau!
Iti sugerez sa-i dai papucii golanului ala ca vei avea de suferit!
De ce? Pentru ca daca te-ar iubi cu adevarat, nu s-ar comporta astfel cand e cu tine, ci toata atentia lui si-ar indrepta spre tine...

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Depinde ce asteptari ai de la viata si cat de mult te iubese el ca sa se schimbe dupa tine dar si tu sa te schimbi dupa el, daca il placi el pe tine si tu pe el, ca vrea sex asta e ii oferi, daca te lasa dupa o partida e doar un vagabont sau poate tu nu esti destul de buna pentru el, ca mai sunt si de aia.

| Arkhasas a răspuns:

În cazul tău, nu.

| Pitagora a răspuns:

Uneori unei persoane mai scmechera ii place de o persoana cuminte si la inceput e normal sa se comporte ca piretenul tau dar pe parcursul relatiei persoana cea smechera isi da seama ca greseste si se schimba