| anonim_4396 a întrebat:

Hmmm am si eu o intrebare, nu credeam ca o sa intreb asa ceva dar na toate au un inceput, De ce atunci cand iti place o fata foarte mul te blochezi cand stai de vorba cu ea, dc nu ii poti spune ca o placibig grin? e prima oara cand ma blochez in fata big grin, va rog fara glume proaste:-

1 răspuns:
| Gabrielaaaa a răspuns:

Probabil ca da, asta inseamna sa fi indragostit sa ai fluturi in stomac si din cauza lor sa nu prea poti sa vbesti cu persoana pe care o placi.