| Simonalaura a întrebat:

Hy imi place foarte mult de un baiat dar problema e ca el e cu o fata pe care chiar o iubeste...dar eu chiar vreau sa fiu cu el pentru k il iubesc enorm. ce as putea sa fac c sa ma bag cu el?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca chiar o iubeste pe aceea fata nu stiu daca momentan ai avea vreo sansa cu el, mai asteapta si vezi, cine stie...

| xCarolina a răspuns:

Nimic! Doamne fereste sa incerci sa te bagi intre ei, caci ar putea iesi nasol pentru toti.Nu cred ca ai vrea sa ai de a face cu o iubita geloasa, sau, mai rau, sa iti spuna el in fata sa o lasi balta, caci nu e interesat.Stai linistita, nu il iubesti pe atat de mult pe cat ai impresia si te asigur iti va trece mai repede decat iti poti da seama, daca eviti sa il vezi sau sa vorbesti despre el.

| andre8596 a răspuns:

Mai intai fiti prieteni. apropiete de el pentru asa v.a fi mai usor sa te aleaga in caz ca ii dispar sentimentele pentru acea fata sau in caz ca simte ceva pentru tine.Atata timp cat e intr.o relatie si o iubeste pe acea perosana e greu sa te bagi intre ei...

| Luaa a răspuns:

Nu poti face mai nimic! cel mai bine ar fi a lasi pe altcineva sa intre in viata ta si totul o sa fie bine happy