| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema.Sunt de 2 luni cu un baiat pe care il iubesc enorm! Si el ma iubeste mult dar singura problema este ca avem o relatie la distanta.Cred totusi ca sunt fete care ar putea sa mi-l "fure". Ce sa fac?

Funda :X

1 răspuns:
| nicol20 a răspuns:

Buna iti spun din experienta mea proprie am avut si eu relati la distanta si nu au mers deloc mereu eram dezamagita si sufeream mereu.Iti mai spun un lucru nu ai de unde sa cunosti o persoana intreaga viata nu mai vorbim de 2 luni lumea asta a luat-o razna nu vezi ca multe casnici se destrama si dupa 20 de ani.Deci iti recomand sa iti gasesti un baiat aproape de tine eu te inteleg ca il iubesti dar niciodata tu nu stii ce face ca sa vorbesti la telefon si sa scrii un mesaj frumos nu il doare mana.Eu am suferit enorm sincer si nu as mai vrea nici o fata sa sufere din cauza relatilor la distanta. Daca stam si ne gandim pana la urma nu e o relatie de iubire doar una de comunicare.In concluzie iti dau cel mai sincer sfat poate este greu dar esti tanara si vei trece cu vederea repede.Mult noroc si bafta