| frumusica_9794 a întrebat:

I'am auzit azi pe niste baieti ca vb despe faptul ca daca iti perzi virginitatea la o varsta mai mare... ei ziceau de peste 18 ani.penisul nu iti creste la fel de mult ca atunci cand nu mai esti virgin de la o varsta mai mica. Unul dintre ei se lauda ca el si'a pierdut virginitatea la 14 ani si ca are penisul destul de mare. Este adevarata toata chestia asta?

4 răspunsuri:
| Croy a răspuns:

Marimea penisului este determinata genetic. Poti sa ai noroc sau ghinion.Nu are legatura cu pierderea virginitatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnu cred oh go on se dau si ei in spectacol oh go on nu stiu cei cu prostia asta cu pla mare adica e o pierdere de timp si nu mi se pare ceva de laudat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz

| davidel a răspuns:

Nu este deloc adevarat ceea ce se barfeste sau ce vorbesc majoritatea. Penisul nu este influentat foarte mult de pierderea virginitatii. Eu mi-am pierdut virginitatea la 13 ani si penisul nu mi-a mai crescut foarte mult. Sunt alti factori care impiedica cresterea, dar nu virginitatea