| anonim_4396 a întrebat:

I-am facut prietenului meu sex oral pentru prima data si m-a lasat, apoi pentru ca ma iubeste a zis ca nu trebuie sa mai fac asta, deoarece el considera ca doar fetele usuratice o fac. Mi-a promis ca-mi va face si el mie, dar vrea sa ne oprim. Eu as fi de acord sa-i mai fac, insa nu stiu ce sa-i mai zic... voi ce ma sfatuiti sa-i zic? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca e ceva normal ca intr-o relatie ca voi persoanele ce se iubesc mult sa mentina aceasta activitate.

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pentru nu stiu ce sa spun daca asta crede el...ar fi o prostie daca te-ai apuca sa faci asa ceva cu toate persoanele dar cu persoana iubita? fundita?

| TheSpecialOne a răspuns:

Ca iti place sa o sugi si ca esti o curva...

| saku970 a răspuns:

Are dreptate cand zice ca doar fetele usuratice o fac dar daca tu vrei...

| Cristi_1137 a răspuns:

Pai, asta e doar decizia voastra pentru ca daca u vrei sa continui sa ii faci felatie nu trebuie neaparat sa iti faca si el tie, oricum acestea sunt placerile vietii :p de care se bucura toata lumea, mai putin astia mici

| bogdan121_5952 a răspuns:

Ca e prost