| 10cristina106 a întrebat:

Hei. Aproximativ o ora i-am facut prima data sex oral prietenului meu, iar de abia acum simt un gust neplacut în gură..Atunci nu am simtit nimic si acum nu știu cum să scap de acest gust oribil...Îmi dați niște sfaturi?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar de prezervativ nu ai auzit, inainte sa-i faci sex oral?
Stii ca bolile cu transmitere sexuala, se iau la fel de usor si prin sexul oral?

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate presupune ca inainte de felatie, penisul nu a fost corect si nici suficient de mult si bine igienizat. Clateste-ti de mai multe ori cavitatea bucala cu apa de gura. Daca nu ai asa ceva la indemana atunci este indicat sa faci gargara cu apa in care a fost dizolvata putina sare sau bicarbonat de sodiu. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Când faceți sex oral faceți duș inainte, pentru ca atunci părțile intime sunt curate și delicioase apoi. În cazul tău spălate pe dinți și dai cu apa de gura.

| alina2k18 a răspuns:

Bleah cum i-ai supt-o daca era cu gust oribil?
Spala-te pe dinti, apa de gura, ata dentarawinking si bea un suc de fructe.

| Ale080999 a răspuns (pentru alina2k18):

Sunt si eu curioasa, la ce ajuta sucul de fructe?

| alina2k18 a răspuns (pentru Ale080999):

Sa-i treaca gustu ala din gurawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spălate pe dinti și dacă ai și o guma cu atât mai bine

| TPU2019 a răspuns:

Spune-i la baiet data viitoare sa-si spele ciolanul.

Pa si spor la examen!