| AlinaGhe18 a întrebat:

I-am facut sex oral iubitului meu si am inghitit sperma, credeti ca am facut ceva rau? Eu una cred ca nu, dar astept parerile voastre ( nu ma criticati )

14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ti-a fost greata? Atunci poti sa ai probleme, asa cum are oricine daca isi face greata cand manca ceva. Daca nu, atunci nu o sa ai nimic (decat daca baiatul ar fi bolnav de ceva).

| DNSK a răspuns:

Daca pui astfel de intrebari. oare cum ai facut oralul ala? si eu aveam un prieten imaginar. il chema mihai. pe al tau cum il cheama?

| neutrino a răspuns:

Daca ti-a placut sa fii sanatoasa, nu conteaza parerile altora!

| Fatamuntilor a răspuns:

Poate te va dori burtica pentru ca stomacelul tau nue obisnuit cu asfel de,, meniu''!

| ywar a răspuns:

Nu e nimic rau in chestia asta atat timp cat cineva nu e lezat moral sau in altfel. Daca exista incredere eu as spune ca in pat nu ar trebui sa existe reguli, sau cum spunea cineva. regula e ca nu e nicio regula. Ai vazut ca nu am adus in discute de nicio culoare problema legata de igiena sexualitatii.

| Felys a răspuns:

Chiar nu ti-a fost sila?

| aumih16 a răspuns:

Nu ai facut nimic gresit! pur si simplu il iubesti! si in felul acesta i-ai aratat dragostea!

| unprietenaproape a răspuns:

Of, sunt si eu fata. dar pentru nimic in lume nu as face asta.

| Danysan a răspuns (pentru unprietenaproape):

Gandesti gresit.Atata vreme cat faci dragoste sau sex, si iti doresti sa nu fie ceva monoton mai diversifici.Sa presupunem ca el ar vrea sa iti faca tie? tot asa ai proceda? E o placere imensa.Bine sunt de accord cu urmatoarea situatie"Daca am incecat si nu mi-a placut oki.Dar sa faci asta ca vai numai curvele o fac e o mare prostie.In viata sexuala a unui cuplu orice este permis. Logic daca exista igiena si condimentati cumva placerea.gen frisca, ciocolata, etc.Habar nu ai cata placere ii provoaca asta iubitului si tie de altfel dar trebuie insistat un pic mai mult la fete.

| corhaz a răspuns:

Daca va despartiti va avea motiv sa rada de tine cand te va vedea pe strada cu altul ..va zice "ala o pupa si ea mi-a inghitit sperma

| Garielu a răspuns:

Nu mori, e normal.

| Ady2098 a răspuns:

Buna!
Nu, nu ai ce sa patesti. Daca nu ti-a fost greata, nu ai nimic laughing Doar nu o sa iti creasca mormoloci happy

| Smack88 a răspuns:

Nu o sa mori, e ok.
si de ce sa te critice cineva? e ceva normal sa experimentezi diverse lucruri noi. dar ai grija sa nu te trateze naspa de acum incolo.laughing

| ralucagabriela11 a răspuns:

Pai pentru inceput n-are ce sa ti-se intample poate ca decat o sa te doara un pic burta dar nimic mai mult big grin