| Acadeeeaa a întrebat:

I-am mai dat o sansa, iar din toamna ar trebui sa fim impreuna, deoarece ne vom vedea zilnic prin liceu. Sincer imi pare rau ca i-am mai dat inca o sansa pentru ca oare daca va gasi alta fata frumoasa nu ma va lasa pentru ea?!
Cum sa fac in toamna sa il refuz cand ma va intreba daca vreau sa am o relatie cu el? ( pentru ca eu i-am zis ca abia astept sa fim impreuna):-s. Helllppppp
Funda!

Răspuns Câştigător
| alina44 a răspuns:

Mai ai timp sa te gandesti. pune pe primul loc viata si fericirea ta. indiferent de alegerea ta,tu trebuie sa te simti bine. daca nu mai ai incredere in el sau daca il vezi in stare sa te lase pentru alta "mai frumoasa" inseamna ca nu e demn de iubirea ta. nu trebuie sa-ti fie teama ca exista aletele mai frumoase decat tine. daca tu te simtii bine in pielea ta,asta emani si in jur. pe el testeaza`l,vezi daca intr`adevar vrea sa fie cu tine, daca nu, lumea e plina de baieti.stii cum se spune, dupa trenuri si baieti sa nu alergi niciodatalove struck succes:* sper sa-ti fi fost de folos sfatul meu:*

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai asteapta sa vezi daca cunoste pe alta daca nu cunoste te intrebare. dar nu lasa pe nimeni sa til ia fate frumoasa mai frum ca toateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| Acadeeeaa explică:

Nu am fost cu el, urma sa fiu cu el. Eram prieteni, amici, urma sa fim impreuna din toamna dar si-a facut prietena si m-a deranjat acest lucru. S-au desp si acum vrea sa fie in continuare cu mine din toamna, dar nu vreau sa fiu roata de rezerva cum s-ar spunestraight face. La asta m-am referit.

| Forevăr a răspuns:

De ce sa il refuzi? Daca ati fost impreuna mult timp in care v-ati iubit cu adevarat nu te va lasa pentru alta happy

| Miriam9 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai incredere in tine.De ce te-ar lasa pentru alta fata frumoasa? Cand te are pe tine.Sunt sigura ca esti foarte frumoasa.Dar daca probabil este genul de baiat care schimba prietenele foarte des si care nu tine la tine, atunci fii sigura ca nu ii va pasa cand ii vei spune ca nu mai vrei.Fii sincera si cu tupeu spune-i ca nu mai ai incredere.si ca se termina totul.Bafta:*