| @@ a întrebat:

I-am spus asa zisului prieten al meu din bucuresti (nu ne-am vazut niciodata)
ca vreau sa ramanem amici si atat ca nu vreau sa imi pierd adolescenta pe o relatie la distanta...
pe o parte cred ca am luat decizia corecta insa nu inteleg de ce am sentimentele astea de regret in suflet...
voi credeti ca am luat decizia corecta?
as dori sfaturi de la cei care au trecut prin aceeasi experienta ca minehappy
multumesc:*

3 răspunsuri:
| Antonimu a răspuns:

Ai luat decizia cu capul, nu cu inima... tocmai de aia iti este greuwinking

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai daca chiar tii la el. poti sa fii cu el. dar asta nu inseamna ca iti pierzi adolescenta.

| ionoion a răspuns:

Am trecut si eu prin ceva asemanator. Mi-a parut rau dar mi-a trecut intr-o saptamana. Poate ca-i mai bine sa-ti gasesti pe cineva din aceeasi localitate cu tine.