| anonim_4396 a întrebat:

I-am spus unei fete ca o plac dupa ce mi-am facut curaj cu greu.I-am spus-o intr-o seara inainte sa plece in casa.Mi-a zis ca da si ca mai vorbim pe messenger.A doua zi cand a intrat am intrebat-o daca a vorbit serios si mi-a zis ca nu stie si evita cumva sa spuna un nu... Apoi m-a evitat o perioada lunga si acum iarasi a inceput sa vorbeasca cu mine dintrodata...Voi ce credeti?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebu-i sa insisti, incearca sa obtii un raspuns de la ea!

| xeno14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai am sa zic "tupeu" sa ii mai zic ceva...nu vreau sa ma evite din nousad...

| anonim_4396 explică (pentru xeno14):

Daca nu risti, nu castigiwinking!

| anonim_4396 explică (pentru xeno14):

Heii happy, nu iti pot trimite mesaj, sunt membru junior. Poate ca nu vrea ca ceilalti sa afle. Trateaz-o cu indiferenta, asata doare cel mai tare. Daca te place te va cautawinking!

| xeno14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si asta e o solutiehappyma mai gandescbig grinmultumesc multe pentru sfaturi!tongue

| anonim_4396 explică (pentru xeno14):

Iar eu iti multumesc pentru funda happy! Nu o meritam laughing

11 răspunsuri:
| Ioana998814 a răspuns:

Probabil nici ea nu e sigura daca te place sau nu

| JustRoxanne a răspuns:

Cred ca ea este confuza. Nu stie sigur daca te place sau nu...Fa-i o surpriza, un gest prin care sa-i demonstrezi ca tu chiar o placi. De exemplu, cumpara-i un trandafir. Succes!

| sunatelefonul a răspuns:

Pot fi doua variante, iti spun asta din proprie experienta(sunt fata) ori e nehotarata si nici ea nu stie daca isi doreste o relatie cu tine, ori e genul de fata careia nu ii place sa raneasca pe nimeni si pentru ca te-a evitat acum incearca sa "dreaga" treaba prin a iti oferi din nou atentie. mie mi s-a intamplat ca unui tip sa ii placa de mine iar mie nu, si pentru ca mi-a parut rau sa ii spun raspunsul real ( adica nu) l-am tot amanat saracul pana si-a dat seama singur de raspuns. bietul de el si acum imi pare rau.

| xeno14 a răspuns (pentru sunatelefonul):

Da ai dreptate....chestia e ca e foarte schimbatoare si nici nu stiu ce sa mai cred, s-au intamplat multebig grin

| xeno14 a răspuns (pentru sunatelefonul):

POi si de ce sa dreaga acum situatia?big grinDin moment ce m-a evitat atata, ce motiv ar avea sa se bage iarasi in seama cu mine?happy

| strangersly a răspuns:

E nepregatita.