| kid09897 a întrebat:

acum ceva timp mi. a placut de un baiat(el era a11'a eu a8'a) am pus. o pe prietena mea cea mai buna sa. i spuna ca. l plac insa el a spus ca prefera sa eu spun eu a doua zi la scoala l.am evitat toata ziua apoi a venit la mine si mi. a spus ca vrea sa fie cu mine si ca tine la mine.am fost impreuna 2 zile dupa aia s. a desp` de mine pe motiv ca nu poate avea o relatie.nu i.am zis nimic in afara de 'ok' pentru ca el vorbea cu prietena mea cea mai buna si i-a spus ca vrea sa ne desp` si ea mi. a spus la scoala. dupa aa nu am mai vorbit o perioada de timp si dupa aia am inceput sa vb si m-a intrebat de cine imi place si i.am zis ca inca de el si dupa aia mi. a explicat inca o data de ce nu ptem avea o relatie. dupa aia nu a mai vorbit cu mine si ma evita iar acum iar vorbim si m-a intrebat de curand daca am prieten si i.am zis ca da pentru ca nu vreau sa sa. l pierd din nou. ce sa mai cred? mai tine la mine? de ce ma evitat?

3 răspunsuri:
| EmilyWasHere a răspuns:

Nu stiu. Poate ca ai doar 8 ani, iar el are 11! Gandeste si tu!

| Mysteriousdream a răspuns:

It spun eu care e problemahappy l-ai obtinut foarte usor.cum a venit asa a si plecat.baietilor le place sa se joace de.a soarecele si pisica. le place sa fie sedusi. si crede-ma varsta chiar nu conteaza.asa ca da.i bataie. uimeste.l in fiecare zi cu ceva nou. fa-l sa se indragosteasca iar de tine.si iti garantez ca nu o sa mai zica ca nu poate avea nici o relatie.mult succes :*

| kid09897 explică:

Ptr disneyfan: el e clasa a11'a eu a8'alaughing