| killer212121 a întrebat:

I-am spus unei fete ca o plac si nu imi zice nimic.I-am trimis un mesaj pe mess si am intrebat-o daca l-a citit si a spus ca da, nimic mai mult.Ce sa fac in continuare?

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Rabdare...

| GigllyMandy a răspuns:

Hey,
pai dupa mine pot fi doar doua situatii:
1. Nu e interesata de tine si e mult prea draguta ca sa ti-o spuna in fata(nu cred) sau nu-i pasa atata de mult incat sa-ti dea si un raspuns.
2.E genul de fata care vrea sa te faca sa te tii dupa fusta ei(metaforic), sau poate preferi expresia "sa o curtezi", sa faca pe desteapta sau sa vada daca poate sa te tina in lesa ca un mic catelus.
Daca este prima situatie evident ca ar trebui s-o lasi balta, iar daca este a doua, ei bine depinde de preferintele tale intr-o relatie, daca vrei sa fii cel care domina sau cel care este dominat(nu va amagiti nu exista relatii egale). Daca vrei sa fii cel care domina las-o in pace si o sa se intoarca la tine, nu cred ca vrei sa dai impresia
ca esti un catelus fara experienta, pana la urma tu ai facut primul pas, e randul ei.winking
Succes!

| neutrino a răspuns:

Tu ai crezut ca fata o sa-ti sara direct in brate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa gasesti pe cineva cu care te potrivesti. Poate ca nu sinteti pe aceeasi lungime de unda, cum se zice sau poate are pe altcineva.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună Mihai.
Momentan, nu mai insista.Ai făcut bine că i-ai spus ce simţi,a văzut,iar acum trebuie să aştepţi. Dacă şi ea ţine la tine, o să te contacteze, fii sigur!
Dacă nu ai răbdare şi consideri că nu poţi aştepta, întreab-o dacă are sentimente pentru tine, dacă te place!

O seară plăcută.

| adrianamara a răspuns:

Nimic,mai asteapta dar nu prea mult!

| FightForYourself a răspuns:

Pai daca iti place de ea invit-o in oras! Fai si tu cinste cu un suc o inghetata un pufulet

| Minnye10 a răspuns:

Este Speriata Fata, Poate Nu A Mai Fost Intr-o Relatie Pana Acum Si Na... Sau Este In Alta Relatie Si Nu Vrea Sa Te Supere... Poti Insista, Ca La Un Moment Dat O Sa Iti Raspunda Ceva. Bafta.