| frisca a întrebat:

I-am spus unui baiat ca il plac si el a inceput sa rada si nu a mai zis nimic, dar se tot uita dupa mine... ce credeti ca gandeste el cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| rossCopperman a răspuns:

Fi sigura ca s-a gandit la asta mult timp dupa ce ai plecat si parca vezi ca va veni la tine si iti va zice mai sau tu sti cand ai zis ca ma placi? nu ai vrea sa fim impreuna daca tot il placi nu il baga in seama si ai sa vezi ca o sa vina la tine sau o sa tanjeasca sa vb cu tine asa mare grija bafta. Numai bine

2 răspunsuri:
| Haose a răspuns:

Probabil este indecis de fapta pe care a facut-o. Nu stie sa aleaga dintre o fata pe care o place cu adevarat, dar este cu altcineva si o fata pe care il place, care este frumoasa, dar el nu prea are sentimente pentru ea...

| frisca explică:

Aha.