| alexalx1234 a întrebat:

E normal ca o fata sa rada de mine si sa imi spuna ca o fata ca ea nu se va uita vreodata la un baiat ca mine dupa ce i-am spus ca o plac si dupa mi-a dat block pe toate rețelele de socializare?

11 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Inseamna ca nu o interesezi, nici nu cred ca ar trebui sa o mai bagi in seama.Din moment ce ti-a zis asta, cel mai bine e sa o uiti.

| alexalx1234 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Si nu e prima fata cu care patesc acreasi chestie

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru alexalx1234):

Poate nu te vad atractiv in nici un fel, poate alea erau intr-o relatie, in fine nu trebuie sa pui la suflet.
Cauta pe cineva care sa te vrea, pe Facebook, pe siteuri din astea de intalniri.

| alexalx1234 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Nu sunt atragator pentru niciuna

| Laura927 a răspuns (pentru alexalx1234):

Poate vrei nu stiu ceva mult prea stralucit stii.
eu am cunoscut asa un baiat nu ca sunt eu diva sau ceva dar cu toate prietenele mele a incercat. avem pe atunci vreo 20de ani eu si el vreo 35 cam pe acolo e mai mic de 1, 60 gras urat cu chelie in mijlocul capului si era na in grupul nostru de prieteni si baietii il intrebau "ba da date si tu la una mai de nasul tau..si el zicea ..eu cu urate si grase nu ma incurc"
il cunosc de 8 ani acus si inca nu are prietena!

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Faza e ca nu e normal. Cum a spus si cineva pe aici, putea sa te refuze frumos si elegant. Dar daca a reacționat asa asta dovedește ca e o fata mult prea încrezută si nesimțită de alt fel. Cel mai bine ar fi sa o lasi in pace si să nu-i dai nici un fel de atenție si să nu fi trist sau abătut in prezența ei ca asta o să îi dea satisfacție. Acum să te ochesc si pe tine laughing : Dacă zici ca primești același răspuns de la majoritatea fetelor înseamnă că ai standarde muuuult prea înalte la fete. Eu înțeleg sa te uiti dupa fete frumoase si chestii da nici după alea topmodel. Acum o să sară unii pe aici cum ca trebuie sa încerci and shits dar trebuie sa te gândești ca un topmodel are niste pretenții mai înalte de la băiatul/ bărbatul care e lângă ea. Cu o fata mai modestă nu o să ai atât de furcă ( daca înțelegi ce zic ). Revizuiește-ți standardele la fete si continuă, nu te da bătut sub nici o formă. Bafta frate.

| alexalx1234 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Pai tocmai asta e. Eu nu ma uit la topmodele. Dar pana si cele mai modeste nu se simt atrase de mine

| Laura927 a răspuns (pentru alexalx1234):

Depinde de ce intelegi prin standarde normale.
daca nici asa nu merge fa-te manelist si i-ati vila si metan* ca vin singure ele alea fotomodele

| cdl42002 a răspuns:

Nu e normal. Sfatul meu e să uiți de ea. She is a ***. Nu trebuie să o lași să te trateze ca pe un preș doar pentru că tu ești topit după ea. Vei găsi pe cineva care să te aprecieze cu adevărat, nu o persoană că ea care își bate joc de bunătatea altora! E doar părerea mea.

| alexalx1234 explică (pentru cdl42002):

Nu stiu fetele din ziua de azi sa aprecieze un baiat cu capul pe umeri si pentru felul lui de a fi. Cu tristete spun ca sunt atrase doar de lucrurile materiale.

| Lulu2004 a răspuns:

Nu este normal! Eu sunt fata si mi se pare ca are un comportament exagerat, putea sa te refuze intr-un mod frumos dar oricum nu este vina ta ca ea este salbatica. Tu trebuie sa nu o mai bagi in seama. Daca o ignori, nu o sa se mai simta asa de importanta si o sa inceteze. Sper ca te-am ajutat!