| pactcudiavolita a întrebat:

I-ati spus vreodata unui baiat "te iubesc" inainte sa zica el asta?happy si cu care sa fi fost doar buni prieteni ci nu iubiti

2 răspunsuri:
| dreamygirl a răspuns:

Da! I-am spus ca il iubesc acum 2 ani, la telefon, in noaptea de Revelion.
Mi-a spus ca si el, dupa o pauza de cateva secunde, apoi i-am inchis telefonul.laughing

| DianaPaula14 a răspuns:

Da! Nu are de ce sa iti fie jena! E foarte posibil sa simpta la fel! Eu i-am spus unui baiat te iubesc si il stiam doar de 3 luni si el simtea la fel!(daca tie greu sa spui in fata spune pe mess su intr-un mesaj)
Sper ca te-am ajutat! puplove struckhappy