| anonim_4396 a întrebat:

Ia sa vedem cine are curajlaughing) Fetelor care sunt pozitiile voastre preferate si jocurile cele mai practicate in dormitor? Si baietilor, care sunt fanteziile voastre cele mai ascunse?

Răspuns Câştigător
| Justmeee a răspuns:

Women on top si doggy stile, capra pe romanestehappy...cel mai mult imi place sa-mi leg prietenul si sa fac ce vreau cu el, il leg de maini si il excit rau de tot, iar el nu poate sa atinga nimic si asta il "distruge"laughing...sau oral el fiind legat la ochibig grin

| hunterr a răspuns (pentru Justmeee):

Esti tare rau! ai vrea sa dsicutam despre subiectul acesta pe mess? imi dai idul tau?

| Onn3 a răspuns (pentru hunterr):

Professional_narcotic,ce conteaza daca nu e pe privat

12 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Probabil vei avea raspunsuri doar de la baieti ca fetele tot niste sfinte se vor si aici onlinelaughing

| Onn3 a răspuns:

Sa mentionez:sunt fata.Si nu sunt sfanta cum zice VadTot,dar nici curva nu sunt pentru ca stau cu al meu prieten de mult timp. Pozitii preferate big grinoggy style,fluture,lotus, amazoana.Ok si jocuri preferate in dormitor:pai ca sa va zic ca am si practicat, l-am legat cu o curea de maini si m-am jucat cu el cum am vrut, l-al pupat pana l-am atatat un pic dupa care m-am prefacut ca nu mai vreau sa facem nimic, jocul cu esarfa etc ma rog ca sa vedeti ca si fetele au cv de spus.

| hunterr a răspuns (pentru Onn3):

Imi place ca ai tendinta de a domina.imi poti lasa pe privat un mesaj cu idul tau? Sa duscutam pe aceasta tema? Eu nu pot trimite mesaje ca sunt junior sad

| Onn3 a răspuns (pentru hunterr):

Da poti sa-mi lasi tu idi-u printr-un raspuns si se rezolva te bag eu in lista si discutam.

| hunterr a răspuns (pentru Onn3):

Eu nu pot trimite mesaje pentru ca sunt junior! Lasa-mi tu un mesaj cu idul tau!

| hunterr a răspuns (pentru Onn3):

Aaa..scuze ...nu am fost atent...tu ai zis raspuns, ok: ab33. ab33 acesta este idul meu

| Chitaila a răspuns:

Ce fantezii am?
1.Sa fac dragoste cu gagica-mea cand sunt ai ei acasa ca asa exista mai multa adrenalina(acel moment cand te rogi:"Da Doamne sa nu intre in camera")
Pozitiile:
Capra big grin, ramane cea mai tare pozitie pentru mine.

| Patrick1 a răspuns:

laughing fantezie : 69 din picioare big grin
pozitie : pe la spate! love struck

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Mhh, ea inbracata cu jartiere, ochelari de vedere, un oral de vis urmat de pozitii nebune pe masa pe covor, pe perete, in baie, sau pe o masa de biliard cu bile pe masa.

| Cristinadobre072412 a răspuns:

Eu ador pozitia capra... simt o placere foarte maree dar avand in vedere ca o fac cu sotul meu simt si placere dar simt dragostee. Si pozitia misionarului si pe locul 3 cand stau deasupra si ma misc eu sotul meu adora ba chiar imi spune ca il excit la maxim si ca ma adora