| asperger3 a întrebat:

Idee de cadou pentru o fata de care imi place va rog. Peste doua luni face 18 ani.
Gen sa ii iau parfum,cercei, etc.
Multumesc. Buget maxim 250 de lei.

8 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Florii si un inel de 200, nu trebuie sa fie de logodna. Dar la 18 ani trebuie sa fie un cadou mai mare nu un lant care poate sa ii ia oricine, un inel primesti de la prieten, mai multe inele. Sper ca te-am ajutat. Xx

| sofisis a răspuns:

NU te bagi niciodata la parfumuri, creme, haine.
D'astea ii poti lua dupa ce deja ai o relatie cu ea si ii stii foarte bine gusturile... si chiar si asa o poti da in bara laughing
O bratara, un lantic cu pandantiv, flori, un voucher sa isi cumpere ea hainute, o zi la spa...

| sweetangels a răspuns:

Ii dai 200 in plic si ai scapat laughing Daca nu ai o relatie cu ea, vrei sa o cumperi?!

| AndreiWeisz a răspuns:

Un buchet de trandafiri si un pandantiv cu ceva simbolic, care ar fi pe gustul ei

| cyupaku a răspuns:

O cina romantica

Răspuns utilizator avertizat
| iamanonima a răspuns:

Bijuterii, o geantă, un ceas, produse de îngrijire, cosmetice, si un buchet de trandafiri sau din florile ei preferate(daca le cunoști).