| tzupi23 a întrebat:

Ideea e ca plac un tip de ceva timp si am impresia ca si el ma place. Acum cateva saptamani el o placea pe prietena mea cea mai buna, iar dupa multe insistente din partea mea ea s. a pus cu el, si totusi asta nu a durat mult dupa o saptamna ei s.au despartit el stiind ca ea nu. l place. La inceput el nu prea ma suporta doar pentru faptul ca stia ca il plac. Acum de la un timp vorbeste mereu cu mine si cand jucam pool si pierd intotdeauna imi da porunca sa. l sarut sau chesti de astea. Il plac mult si as vrea sa aflu daca si el ma place dar nu stiu cum. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| andradat a răspuns:

Mi se pare ca acum dupa ce s-a despartit de prietena ta incearca sa te combine pe tine. Te place, dar asta nu inseamna relatie. Daca vrei combina'te cu el da va fi o relatie dinaia de 2 3 saptamani. Nici nu va cunoasteti bine, nu stii relatiile lui de dinainte ca sa stii cum se poarta cu tine. Intreab'o pe prietena ta cum se purta cu ea, ca sa stii daca o sa ai de suferit sau nu.
Daca chiar il placi si vrei sa fii cu el si faze, lasa'l sa continue ca la un moment dat iti va propune sa fiti impreuna si ii vei spune "da". Ti'am zis, numa sa nu suferi atata tot. Succes pupici

| SicBru a răspuns:

Nu mai astepta ca el nu o sa faca primul pas daca continuati asa. vorbiti pe mess sa va intalniti undeva si poti sa il saruti si ii zici ca asta e provocarea de la pool, si dupa vorbeste cu el serios si spune-i ca vrei sa fii cu el si poti sa ii spui ca nu te grabesti si il lasi sa se gandeascahee hee

sper ca te ajutahee hee fundabatting eyelashes?