| VanesaIcsde16 a întrebat:

Ideea este ca eu am 13 ani si a inceput sa imi placa de o fata(si eu sunt fata) si nu stiu daca fac parte din lgbt.ea este mai baietoasa,par scurt,haine de baiat, comportament de baiat,etc. faza e ca eu nu as fi atrasa de o fata,,normala" cu par lung, fuste, rochii si alte chestii de fete.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu e imposibil. Probabil să fii mai mult „bi-curious" cum spun englezii, acum, adică ești curioasă asupra bisexualității.
Mai ai ceva răbdare, să se liniștească hormonii din tine, apoi mai vezi tu.
PS conform studiului Kinsey din secolul XX, majoritatea oamenilor sunt de fapt bisexuali, doar că foarte puțini recunosc asta. Și desigur, tot foarte puțini se lasă conduși de dorințe și cedează tentației de a avea (și) experiențe homoerotice.

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Poate e ea mai baietoasa, dar intre picioare tot fata este laughing)

| T0T a răspuns:

Dacă nu îți plac băieții cel mai probabil faci.

| VanesaIcsde16 explică (pentru T0T):

Imi plac baietii

| T0T a răspuns (pentru VanesaIcsde16):

Atunci cel mai probabil ești bi.

| VanesaIcsde16 explică:

Fac parte din lgbt?