| dumitry a întrebat:

Asazisele mele "prietene"(spun asta pentru ca ele stau cu mine, numai pentru ca ma inteleg bine cu baietii)imi spun ca sunt foarte ciudata din aceste motive:

1.Imi place fotbalul

2.Ma uit la filme de actiune

3.Nu ma imbrac cu fuste, rochii, nu prea port cercei

4.Ascult dubstep(in mare parte)

5.Imi plac masinile

Intr-un cuvant, sunt baietoasa, iar ele spun ca acest lucru impiedica un baiat sa ma placa...Este adevarat? sad

Răspuns Câştigător
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

NU, nu este adevarat, si asa zisele tale prietene sunt doar nistte invidioase.Este destul de probabil ca si lor sa le placa dubstep-ul, masinile, in fine, si celelalte, dar nu vor sa recunoasca, pentru ca vor fi mai putin feminine.Este adevarat ca sunt baieti carora le plac fetele mai femine, dar, exact de asta te plac baietii pe tine.Pentru ca, nu te ascunzi in spatele a acea ce nu esti, cu alte cuvinte, esti tu insuti.O vara frumoasa, si, nu mai lasa astfel de persoane sa-ti strice vara!

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mna,fiecare cu ce ii place big grin mie imi plac femeile care sun feminine.Eu personal urasc fotbalul si mai ales la masini sunt bota happy Prefer totul ce tine de calculatoare, telefoane. Un singur lucru iubesc, sa inot laughing Tu fi cum vrei, nu te schimba ca cuiva nu ii place de tine. Insa nu intrece limita, fi si mai feminina. Cum sunt unii barbti care se penseaza sunt oarecum de acord (Si eu o mai fac)dar cand deja vad barbati epilati 100%100 ma poticneste o scarba. Am vazut barbati epilati pe burta/piept, mi se pare absurd. Asa si cu fetelehappy in o mica masura e bine ca o fata sa fie mai baietoasa, dar sa nu fie mai rau ca un baiat, deja atunci o dam in lucruri 'penale' e ca si cum ai vedea un barbat care isi rupe o unghie si incepe sa zbiere laughing

| En3Rgi a răspuns:

Nu...sti vorba aia ca acolo undeva e o persoana pentru tine? Si eu cunosc o fata tot baietoasa si a stat cu multi baieti pana acu.Trebuie sa il gasesti pe cel potrivit(nu e greu in generatiile astea).

| andreea9701 a răspuns:

Nu, sunt si baieti care adora acest gen de fete

| lllalyylaurrra a răspuns:

Nu conteaza ce zic celelalte fete despre tine, important este ca tu te simti bine in pielea ta, si nu conteaza ca joci fotbal, si nu te imbraci in fuste, daca un baiat te place, ar trebui sa te placa pentru ceea ce esti, nu pentru ca te imbraci in rochite scurte, stai doar cu fete si iti dai cu 10 kg de fond de ten pe fata... fii naturala si simte.te bine asa cum esti tu. :* succes.
funda?

| xRaluMeow a răspuns:

Nu este deloc adevarat.Este chiar posibil sa fii plăcuta de mai multi babeti, pentru ca ai aceleasi interese ca ei, având subiecte comune de discutie.