| alexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxa a întrebat:

Idei pentru a-mi imbunatati relatia cu iubitul meu? sa il fac sa se simta fericit langa mine?

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Sinceritate
Încredere
Înțelegere
Respect

| zurick a răspuns:

Sa fii tu insuti, el s-a indragostit de tine nu trebuie sa te schimbi.Aceasta e parerea mea.

| neca a răspuns:

Faceti ceva impreuna un hobi ma refer

| Morrígu a răspuns:

Dacă îl iubeşti şi te iubeşte e chiar simplu să îl faci fericit happy Trebuie doar să îi oferi multă dragoste, să nu vă certaţi prea des, că de certat tot o să vă certaţi măcar de cateva ori, pentru că nu există o relaţie perfectă fără câteva certuri micuţe, de pe urma căora să fie o impăcare perfecă, de aceea când e supărat nu îl stresa şi înţelegel, lasă de la tine! respectă-l şi nu te uita după alţibatting eyelashes Mă rog, faci astea doar dacă el merită şi face şi el la fel pentru tine!
Key bye!

| SimionAlexandru a răspuns:

Buna Alexa :-)
Nu "trebuie" sa faci NIMIC, pentru a-ti imbunatati relatia cu iubitul tau. Iubirea e un sentiment. Nu produs de comert.
Daca vrei sa fi iubita pentru cine esti Tu, cu adevarat, nu trebuie sa "faci" nimic.Decat sa fi TU INSATI. Nu trebuie sa te chinui sa incerci sa fi intr-un fel sau altul, doar ca sa faci pe cineva fericit. Fi pur si simplu, TU. Esti minunata exact asa cum esti. Doar fiind tu insati, poti gasi pe cineva, care sa te accepte, exact asa cum esti.
Cand faci ceva, fa-o cu toata inima. Nu doar cu jumatate. Nu fa nimic "in schimbul a..." Fa ce iti place tie sa faci, pentru ca VREI TU, si SIMTI TU, ca vrei sa faci. Esti minunata asa cum esti, Alexa. Nu te mai "straduii" sa devi pe placul cuiva. CIne te iubeste, TE IUBESTE, nu te schimba.
Daca nu esti fericita in prezenta lui, s-au simti ca s-a schimbat, vorbeste deschis si sincer, despre ceea ce simti. Daca nu ii spui deschis, ceea ce simti, doar de teama ca se va supara, sau ca te va parasii, nu esti TU. Esti doar ce vrea el, sa fi. De obicei, nu fac asta, dar. iti dedic melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=hJGFja1gqR0

Iti doresc mult succes, si o zi superba in continuare, Alexa :) Sper ca te-am ajutat.

| Luchius a răspuns:

Surprinde-l cu lucruri placute, chestii care lui ii plac.

| ChristopherE a răspuns:

Mai multa atentie, fara certuri, arata-i ca iti pasa de el, cadouri, sex

| EvelynAnLavey a răspuns:

Sex big grin