| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac pe iubitul meu sa se simta bine cu mine in pat. Ce fel de miscari ii fac pe barbati sa se simta mult mai bine

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

Intreaba-l pe el, in timp ce faci anumite miscari, daca ii place.

10 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Depinde de la individ la individ. Trimite-l la mine sa-l testez, sa vad ce miscari ii aprind simturile. laughing

| Ben. a răspuns:

Improvizeaza.in fiecare e o lume. incearca tot. si unde merge, insista.

| naya a răspuns:

Nebunatico! poate ca vei primi multe raspunsuri dar nu vor fi cele potrivite daca nu discuti cu al tau amorezat. Are gusturile lui, si poate lui ii provoaca placere o anumita pozitie. ce-ar fi sa fii tu mai putin deschisa cu noi si mai mult cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te invat eu.sa-ti las numarul de telefon? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca alea din cocina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex cel mai bine se simte toti barbatii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vino la mine sa iti arat cum sa faci dragoste adevarata... 076365...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa il exciti foarte mult cum ii place lui mai mult..si sa scoti sunete pe placul lui..si atunci va fi totul ok.

| djpacky a răspuns:

Sincer, din pct meu de vedere, sexul e ca si arta, daca o faci cu suflet iese bine de fiecare data..., si intreaba-l si tu cum ai vrea sa te vada imbracata, ce miscari ii plac, ce il omoara cel mai tare, si te folosesti putin de ideiile lui tongue

| l33l00 a răspuns:

Incearca asa : el intins pe spate, tu deasupra, "infiletati" bine, aplica-mi miscari senzuale din posterior si lasa-mi mainile libere