| universe a întrebat:

Deci, cand sunt cu iubitul meu nu stiu ca sa ii zic. Aveti ceva idei, dar sa fie ceva care sa il faca sa se simta bine cu mine, nu stiu cum sa explic. dati`mi niste idei plz

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| misu a răspuns:

Cel mai bine nu copia pe nimeni.fii tu insuti si totul o sa vina de la sine

| a_7338 a răspuns:

Zi despre fotbal laughing pai subiecte gasesti in timpul discutieilaughing

| dodo13_3589 a răspuns:

Nu stiu zii bancuri glume despre fete el zice despre baietii ma ref la prieteni si incercati sa va duceti uneva romanintic nu la pitza mere si pe un gard da sa fiti singuri sau la un folm nu mai bine ca te ia in brate ca asa am facut si eu cu ubitabig grin is baiat