| VacutzaRoscata a întrebat:

Ieri a fost ultima zi de menstruatie, dar azi mi-a curs un lichid maro, mai gros iar cand urinez ma ustura straight face ce poate fi?
funda

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Igiena intima riguroasa si daca continua usturimea, la medic, sa nu ai vreo infectie sau ceva.N-o lungi.

| MMihai a răspuns:

Cand urinez ma usturace poate fi? == afecțiune/ boală cu transmitere sexuală, sau altă boală.

| Nextone a răspuns:

Cred ca este o infectie vaginala sau urinara odata ce te ustura cand urinezi.Ai mare grija, daca problema persista mai mult de 1 zi 2 du-te la ginecolog sau doctor.

| VacutzaRoscata explică:

Limbricu si Freddie nu imi amintesc sa fi pus intrebarea la t/a, ce a devenit siteul asta nu mai pot cere deloc niste raspunsuri serioase straight face

| VacutzaRoscata explică:

Da,asta e intrebare serioasa straight face

| BiiaSomerhalder a răspuns:

Nu stiut

| FreddieMercury a răspuns:

Voma.

| catalin_7637 a răspuns:

Stai linistita, esti insarcinata si e lapte dar e maro la inceput, dupa cateva zile va fi alb si numai bun de baut

| catalin_7637 a răspuns:

Astea sunt intrebari serioase? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tot de la ciclu asta, e normal sa fie maro si mai gros dar sa usture nu cred, daca persista si te mai ustura si maine, sugerez sa faci un consult. fundita? happy