| ToxicKiss33 a întrebat:

Ieri am avut primul contact sexual.Prietenul meu zice ca nu mi s-a rupt himenul pt ca nu a introdus tot penisul si la final au curs cateva picaturi de sange si m-a durut.Mai sunt virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Esti femeie oficiala.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A intrat veveritoiul in scorbura nu mai esti virgina, restul sunt detalii tehnice

| Fatamuntilor a răspuns:

S-a rupt, dar nu total! Uneori este nevoie de mai multe penetrari.
NU mai esti virgin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu mai ești, virginitatea nu are legătură cu himenul, ci cu actul în sine.