| AnemonaP a întrebat:

Ieri am avut primul sarut. Deci iesisem de la scoala cu 3 baieti, si unul pe care il plac ma tinea in brate, cu mana la spatele meu cv de genu si ma intrebase daca mai stau afara ca el trebuie sa ajunga la o ora exacta acasa, si am ajuns pana in blocul unui baiat, si stand in bloc asteptandu-l sa ia o cheie, se apropia de mine acel baiat tudor, si zicea sa-l facem gelos pe celalalt, si cand eram afara mi-a dat asa cu buzele aproape de buzele mele,. si aveam niste pufuleti si ii baga in gura si ii imparteam, si i-am atins de vreo 3 ori buzele, si dupa cand eram in cimitir a spus asteapta putin sau cv de genu, si ne-am sarutat dupa, stateam pe o banca eu peste el intr-o pozitie si celalalt baiat mi-a pus hanoracul in capul meu si el l-a tras si peste capul lui si se facuse intuneric si ne sarutasem acolo vreo 2-3 min, cred sau mai putin, si dupa ce plecase acei baieti intrasem iintr-un cavou sau o casa dinaia din cimitir si ne-am sarutat acolo mult timp si dupa plecasem acasa, ce credeti >:"? Funda+vot, daca nu va fi cu mine?sad

P. s. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| lov3u a răspuns:

Cred ca va vrea sa fie cu tine, dar mai intai ca sa fi sigura k nu isi bate joc de tine ar trebui sa ii faci un test.Am eu o colega care tot ceva de gen i se intamplase, dar dupa ce s.a pus cu acel baiat a vazut k decat o folosea pentru a face alta fata geloasa si pana la urma si-a batut joc de ea ca in ultimul hal.Testeaza-l.De exp:pune o alta fat sa se dea putin la el si sa vazi cum va reactiona. Sper k ti-am fost de ajutor

4 răspunsuri:
| anytimeanywhere a răspuns:

Mai respira laughing

| andyutu23 a răspuns:

Sigur va fi cu tine mai ales daca v-ati sarutat, dar demonstreazai inainte sal intrebi k il iubesti foarte mult si k ai da orice ca sa fie cu tine si dupa aia sarutal incet.si dupa aia intreaba-l daca si el te iubeste si mult noroc!winking

| Piinkyy a răspuns:

Hm sa ghicesc.ati ani ai tu? Dupa exrpimare esti mititica:* Daca voi doi v-ati sarutat asta inseamna ca simtiti o atractie unul fata de celalat si puteti fi impreuna daca sutneti aman2 de acord:p, dar n-am inteles.de ce v-ati sarutat numai in cimitir?laughing

| AngellenDoll a răspuns:

Cu siguranta va fi cu tine adica serios acum sincer cand am inceput sa citesk mi se parea usor dar cand am terminat sincer acum chiar ...nu stiu ce sa zic mda ai sanse love struck succes! la el

tare intebare e komplexa