| elasexygagica a întrebat:

Ieri am cumparat mancare pentru katelul meu si miroase foarte bine incat as gusta si eu o bucatica, dar mi-e frica sa nu fie toxica si sa mor si vreau sa va intreb, ce mi se intampla daca gust mancarea pentru catei? Nu ma pot abtine mirosul ala bun, numa la el ma gandesc, vb serios sad

Răspuns Câştigător
| ADRIAN_1705 a răspuns:

Un prieten a mancat cu pumnul si nu are nimic

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te dracu de cretina dracu.ba tu ai mancare de caini in 'cutia craniana" UITE-TE IN DICTIONAR(daca stii ce e ala)ce e cutia craniana ca nu cred ca stii.
prosti oameni mai sunt unii da dc numai romanii? doamne scapo, ca are dracu in ea. e proasta rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt omeni normal in tara asta demult de ce nu ma mira

| CatalinaMarina a răspuns:

O sa ai blana lucioasa smug

| Buteerflii a răspuns:

Poti sa mananci.eu am mancat macare de mata cot la cot cu ea.cand aveam vreo 1 an.si n-am nik.credlaughing

| Denysa169 a răspuns:

Nu te prosti draga doamne fereste sa gusti ca si mori pe loc crying( mai.bine cumpara ti o punga de bomboan rere si cand bagi o bomboana te gandesti ca e o boaba si nu o sa mai fi curioasa happy te pup funda?

| SoNofDeBoRaj a răspuns:

O sa devii catzea din moment ce mananci mancare de caini!@nu?

| AndreeaMorphine a răspuns:

Insanatosire grabnica, fetita mea! Spitalul 9 te asteaptasmug!

| Ale_4168 a răspuns:

Nu cred ca este toxica... pur si simplu i-ati mai bine gandul de la ealaughing dar daca as fi in locul tau nu as face asa ceva gandeste-te mai bine la altceva...

| anonim_3428 a răspuns:

Manancahappy. Doar maine dimineata sa te uiti in oglinda si sa te asiguri ca nu ai coada si nici nu latrii.
Dar precum tu esti deja o catea nu stiu dc mai intrebi.