| Gamers a întrebat:

TPU astazi a cumparat maicamea calmar gata preparat si as vrea sa va intreb inainte de a gusta si a incepe sa vomit prin casa. Ce gust are? sau Cum vi se pare?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer,vomit numai cand pronunt cuvantu asta, nu as manca asa ceva nici moarta, acum fiecare cu gusturile lui

| iDplm a răspuns:

Gata preparat = cu ingriedientele te referi? Am mancat o singura data prajit.nu e asa de rau cum se zice. Acum fiecare cu gusturile lui.

| Kodokuna a răspuns:

hee hee De ce ne intrebi pe noi? Fiecare are gusturile lui. Daca monei nu-i place,si inteleg ca nici nu a mancat vreodata, nu inseamna ca e scarbos. Dimpotriva, s-ar putea sa iubesti mancarea asta.Nu putem sa-ti dam un raspuns, pentru ca s-ar putea sa nu fie si parerea ta.
In orice caz, sper sa-ti placa. Pofta buna!

| Gamers explică:

Presupun ca are si ceva ingrediente garnitura sigur are

| Gamers explică:

Eu va ceream parerea voastra despre calmar big grin ca eu ori cum o sa il mananc ma rog asta da imi va placea.Si mersi pentru urare