| KindKid17 a întrebat:

Ieri am fost la o întâlnire cu prietenii. La un moment dat am jucat un joc care continea si etichete. Mai tarziu, gasesc pe spatele meu o eticheta cu "Cel drag". Acum ce sa fac? Vreo idee?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dă jos eticheta sa nu iesi cu ea pe strada si se tin fetele dupa tine. Sau si vreun baiat.

| KindKid17 explică (pentru darrio2007):

Am dat-o jos, normal laughing As vrea sa o gasesc pe cea care a pus eticheta, sper doar sa nu fie cu sens negativ.

| darrio2007 a răspuns (pentru KindKid17):

Intreaba si tu printre prieteni. Poate stie vreunul cine ti-a pus biletul pe spate. Nu ai spus daca erau si fete. Daca te place vreun baiat?

| KindKid17 explică (pentru darrio2007):

N-are cum. Iti spun sigur.

| darrio2007 a răspuns (pentru KindKid17):

Ok. Succes la căutare.

| Vvistula a răspuns:

Arunca eticheta.

| DumitruS a răspuns:

Da, incearca sa vezi cine ti l-a pus si in ce fel te considera "drag".

| Kira5854 a răspuns:

Gandeste-te cine ar putea fi...

| Alecu_Sorin_1995 a răspuns:

1.Esti nebun ca postezi asta aici.
2.Lipeste eticheta undeva pe frigeder.
3.Lasa gandu sa te macine, e mai misto cu supans.