| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am fost la o petrecere organizata de compania in care lucrez de ceva timp. Prietenul meu este plecat in afara tarii de citeva luni. Acolo am facu tcunostinta cu un barbat care lucreaza si el pentru aceasta companie doar ca in alta filiala. Am discutat, am baut putina, am dansat dar la sfirsit (mi-e si rusine sa zic). ne-am sarutat. Azi m-am trezit cu o vina fata de prietenul meu.nu inteleg de ce am facut asta, a fost doar un sarut dar totusi, imi pare rau si oare cum sa fac sa uit asta? Tin la el si SINCER nu-mi doresc o alta aventura, dar s-a intimplat acest incident si gafa e facuta. sad

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, mie mi se pare ireparabil. Un sarut e mult mai intim decat alte gesturi si un sarut cu alt barbat arata ca mintea ta nu te mai simte implicata in nici o relatie. Inseamna ca subconstientul tau se simte absolvit de relatie, simte ca nu mai exista, ca s-a terminat deja.

| CevaNormal a răspuns:

Ok, hai ca un sarut intr-adevar nu e sfarsitul unei relatii, dar sa stii ca ai facut un geste extraordinar de prost. Gandeste-te ca prietenul tau sta acolo, munceste, sarmanul moare de dor, dar totusi rabda, cu gandul ca tu aici ii duci dorul si ii esti fidela. Eu as zice ca mai bine sa nu-i zici nimic, dar daca te gandesti ca o poate afla de la altcineva, atunci v-a trebui sa-i spui. Un lucru pozitiv din asta e ca iti pare rau, dar sa stii ca acest pozitiv nu e pozitivul cel la propriuwinking. Baga-ti la cap ideea ca toate astea duce la distrugerea unei vieti, si unei relatii ...think aboutwinking

| cucu a răspuns:

Pai atat te-a dus pe tine capul... e de ajuns un sarut p inceput stai linistita. la cum arati u nu`ti va fi usor sa-ti faci iubitzi care sa tina cu adevarat la tine, mai bine lasa baiatul ala in pace ca nu meritzi increderea pe care ti-a acordat`o. in locul tau sincer imi era rusine sa postez aici. adica iti place sa spui in gura mare cand o comitzi ...sau e asteptai ca lumea sa te inteleaga si sa-ti spuna ca nu ai facut nimic rau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te-ai intrebat de ce s-a si intamplat asta? traiesti ai nevoie de iubire ai nevoie de tandrete, simti nevoia sa vafi sex sunt multe componente care te-au facut sa te lasi dusa de val, termina cu invinovatirea pentru ca prietenul tau sunt sigura ca a luat destule saruturi din acelea si sex imbelsugat, voi chiar deveniti ridicole uneori, pe cuvant, cum sa te invinovatesti pentru un sarut cand ala e plecat de luni de zile, daun beep :"aloratiunea esti acolo" - "da", "suna-ma inapoi sa vad daca sunt treaza".