| moxx a întrebat:

Ieri am fost la prietenul meu acasa si am inceput sa ne sarutam apoi s-a urcat peste mine si dupa vreo 10 minte a ejaculat mentionez ca eram imbracati si ca a ejaculat in pantaloni. Problema este ca acasa am gasit pe pantaloni zona fermoarului niste pete lipicioase se poate sa fie sperma? Am gasit pete si pe chiloti dar aveam un proterslip.Se poate se fi ajuns sperma in vagin?

Răspuns Câştigător
| elenushha a răspuns:

Nu...mai ales daca aveai protejslip..nu poti ramane insarcinata decat daca aveti contact sexual si el isi ejaculeaza in tine

6 răspunsuri:
| alexandru921994 a răspuns:

Nu. si sincer este cam trist daca ejaculeaza in pantaloni. chiar foarte trist ejaculeaza prematur

suntserios
| suntserios a răspuns:

@Delyan007 fetele nu au lichid seminal. rolling on the floor.

Eu zic sa stai linistita, spermatozoizii aia aveau un drum prea greu de parcurs ca sa ajunga la un ovul.

| mat31new a răspuns:

Da, era sperma. cum a zis elenushha, nu ramai insarcinata daca ai protejslip. daar, nu este necesar sa intre sperma in vagin, se poate sa ramai insarcina si daca sperma ajunge "PE" vagin dar asta doar daca e proaspata.

| drhotzu a răspuns:

Oooffff
daca erau pete lipicioase albe/cenusii asa da era sperma si nu nu avea cum sa ajunga in vagin! trebuie sa aiba loc penetrarea pentru a putea ramane gravida! stai linistita!

| Blablablaaaablaaaaa a răspuns:

Nu....acel lichid de pe pantalonii tai probalil era lichidul seminal al tau deci nu-ti face griji.

| alexandra1695 a răspuns:

Nu este posibil. cel mai probabil ti-a curs tie secretie:*. stai linistita nu e nimic grav