| r7875567099998 a întrebat:

Eu cu prietena mea,amandoi imbracati,eu cu chiloti si blugi iar ea cu chiloti si colanti ne-am frecat ieri,iar eu am ejaculat in pantaloni,in acea zona acestia erau uzi, este pericol ca ea sa ramana insarcinata din moment ce era imbracata? vreau sa mentionez ca este virgina.

Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

Nu are cum sa ramana insarcinata daca era imbracata... Mai ales ca era destul de imbracata avand si lenjerie intima si colanti... Nu avea cum sa treaca sperma printr-un strat atat de mare de imbracaminte, stai linistit posibilitatea sa ramana insarcinata este egala cu 0

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata prin haine

| SG1995 a răspuns:

0%.